Království

V době, kdy Netflix ještě neexistoval ani jako půjčovna DVD, natočil režisér Lars von Trier kultovní televizní sérii Království, známé pro svůj humor, sépiové tóny i chóry umývačů nádobí. Ku příležitosti vydání jeho třetí řady s názvem Království Exodus, vám po více než pětadvaceti letech přináší Aerofilms a KVIFF.TV restaurované verze prvních dvou sérií.

Království I

Na neurochirurgickém oddělení prestižní dánské nemocnice jménem Království panuje všechno, jen ne pořádek. Hypochondrická spiritistka Singrid Drusse předstírá nejrůznější diagnózy, aby mohla s ostatními pacienty pořádat duchařské seance, švédský doktor Helmer, který nenávidí Dány, se po nepovedené operaci s fatálními následky snaží zakrýt všechny stopy vedoucí k jeho pochybení a patolog Bondo je zase ochoten udělat cokoliv, aby získal vzácný jaterní nádor pro svůj výzkum. Do toho všeho po temných nemocničních chodbách bloudí neklidné duše dávných pacientů. Vyřeší situaci nová iniciativa s názvem “Ranní vánek” dr. Moesgaarda nebo bude muset nastoupit paní Drusse se svou spiritistickou armádou?

Království II

Na neurochirurgickém oddělení prestižní dánské nemocnice jménem Království stále panuje zmatek. Spiritiska Singrid Drusse má plné ruce práce s vymítáním ďábla, švédský doktor Helmer má plné zuby Dánů a veškerých nespravedlivých obvinění a patolog Bondo má plná játra vzácného nádoru, který si nechal dobrovolně voperovat kvůli výzkumu. Studenti medicíny se mezitím více než studiem zabývají svým milostným životem a hazardem se sanitkami a Juditin čerstvě narozený chlapeček narůstá do znepokojivých rozměrů. Nezbývá nic jiného, než se připravit na vše, a to v dobrém i ve zlém.

První řada

 • Království – část čtvrtá: Živé mrtvoly
  Předplatné
  70 Kč
  Království – část čtvrtá: Živé mrtvoly

  Kultovní seriál

 • Království – část třetí: Naslouchejte, a uslyšíte
  Předplatné
  70 Kč
  Království – část třetí: Naslouchejte, a uslyšíte

  Kultovní seriál

 • Království – část druhá: Přijď království tvé
  Předplatné
  70 Kč
  Království – část druhá: Přijď království tvé

  Kultovní seriál

 • Království – část první: Nenebeské zástupy
  Předplatné
  70 Kč
  Království – část první: Nenebeské zástupy

  Kultovní seriál

Druhá řada

 • Království – část osmá: Pandemonium
  Předplatné
  70 Kč
  Království – část osmá: Pandemonium

  Kultovní seriál

 • Království – část sedmá: Gargantua
  Předplatné
  70 Kč
  Království – část sedmá: Gargantua

  Kultovní seriál

 • Království – část šestá: Tažní ptáci
  Předplatné
  70 Kč
  Království – část šestá: Tažní ptáci

  Kultovní seriál

 • Království – část pátá: Ricorso
  Předplatné
  70 Kč
  Království – část pátá: Ricorso

  Kultovní seriál

Další kolekce